Definicje:

 1. Właścicielem systemu zamówień internetowych umieszczonego na witrynie internetowej pizzeria4you.pl jest firma Pizza 4 You s.c. Ewa i Przemysław Jabłońscy, ul. Tuwima 22 lok 7U, 19-300 Ełk, zwana dalej sprzedającym.
 2. Zamawiający, w rozumieniu niniejszego regulaminu, to osoba korzystająca z usług świadczonych przez firmę Pizza 4 You s.c. Ewa i Przemysław Jabłońscy.

Zamówienia – informacje ogólne:

 1. Zamawiający może składać zamówienia telefonicznie, osobiście w lokalu lub za pomocą Internetu (poprzez stronę pizzeria4you.pl)
 2. Przyjmowanie zamówień zaczyna się o godzinie otwarcia i trwa maksymalnie do 15 minut przed zamknięciem lokalu.
 3. Termin realizacji zamówienia wynosi do 60 minut od momentu zatwierdzenia zamówienia i może ulec wydłużeniu z powodów obiektywnych (warunki atmosferyczne, niezamierzone zdarzenia, obłożenie, praca restauracji) nie dłużej jednak niż do końca jednego dnia roboczego. Za dzień roboczy przyjmuje się czas od otwarcia lokalu do godziny 24:00 obecnego dnia.
 4. Zamówienia z obiorem własnym w lokalu  – odbiór do ok. 30 min.
 5. Towar zamówiony i potwierdzony podczas weryfikacji może być dostarczony wyłącznie w miejsce wskazane na zamówieniu.
 6. Dokonanie płatności może nastąpić w następujący sposób:
  • gotówka, przy odbiorze – kierowca posiada przy sobie około 20 zł
  • płatność kartą – w lokalu oraz przy dostawie
 7. Zamówienia na terenie Ełku dowożone są do zamawiającego bezpłatnie jeżeli wartość zamówienia przekracza 30zł. Do zamówień na mniejszą kwotę doliczana jest opłata 5zł. Możliwa jest dostawa poza teren Ełku. Listę miejscowości wraz z minimalną kwotą dowozu można sprawdzić w zakładce „dowóz” na górze strony. Składanie zamówień poza teren Ełku jest możliwe wyłącznie w lokalu lub telefonicznie. Z powodów obiektywnych (warunki atmosferyczne, niezamierzone zdarzenia, obłożenie, praca restauracji) pizzeria może odmówić dostarczenia towaru poza Ełk, prosząc o odbiór osobisty.
 8. W przypadku stwierdzenia niezgodności zamówienia z otrzymanym towarem prosimy o niezwłoczne poinformowanie pracownika pizzerii telefonicznie lub osobiście, w bieżącym dniu roboczym.

Dodatkowe informacje, zamówienia internetowe:

 1. Zamówienia internetowe są traktowane na równi z innymi formami zamówień stosowanymi w firmie Pizza 4 You s.c. Ewa i Przemysław Jabłońscy
 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza www i zaakceptowanie go.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówienia w przypadku gdy przesłane dane przy pomocy formularza są niejasne, błędne lub niepełne.
 4. Zamówienia internetowe będą realizowane wyłącznie w przypadku pomyślnie przeprowadzonej weryfikacji lub uiszczeniu płatności z góry.
 5. Każdy Zamawiający dostanie mailem zwrotnym – podanym w formularzu, informację potwierdzającą zamówienie, który należy zachować do ew. zgłoszenia reklamacji
 6. Zamówienie zweryfikowane uznaje się za potwierdzone i można z niego zrezygnować jedynie w przypadkach, które zaakceptuje pracownik pizzerii.
 7. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą zamawiający ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 8. Zamówienia niezrealizowane lub niezweryfikowane w bieżącym dniu roboczym będą usuwane.

Rabaty i promocje:

 1. Aktualne promocje i rabaty można sprawdzić na stronie internetowej, w zakładce promocje. Nie ma możliwości zmian w obowiązujących promocjach.
 2. Po zrealizowaniu zamówienia zamawiający może otrzymywać, poprzez e-mail lub sms, kody rabatowe do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu złożonym przez stronę internetową.
 3. Aby zrezygnować z otrzymywania wiadomości z rabatami i promocjami należy wysłać wiadomość poprzez formularz w zakładce kontakt na dole strony, lub przez email biuro@pizzeria4you.pl wpisując w treści „Rezygnuję z otrzymywania wiadomości promocyjnych na numer (podać nr telefonu)”.